קידום אתרים אורגני – העסק שלך פשוט יגיד לך תודה

תוכן עניינים

אחת הפרסומות המיתולוגיות של דפי זהב טבעה את המשפט הבלתי נשכח ש-‘אם אתה לא שם אתה לא קיים’. לא מעט שנים חלפו מאז והמשפט עדיין רלוונטי, אבל כבר לא לגבי ספר הטלפונים המיתולוגי אלא לגבי האינטרנט שהפך להיות חלק בלתי נפרד מחיי השגרה של כולנו. אנחנו מחפשים הכל באינטרנט וזה כולל אוכל, בגדים, משחקים לילדים, טלפונים, מתנות, רהיטים, מכשירי כושר וזו רשימה חלקית בלבד. בהתאם לכך, אין זה מפתיע שבעלי עסקים מחפשים דרכים לנגוס בנתח מנפח החיפוש הזה.

ובכן, אם יש לך עסק וברצונך לקדם אותו במנועי החיפוש, להגדיל את כמות החשיפה לשירות או המוצר שלך – קידום אתרי וורדפרס זו הדרך המשתלמת ביותר לטווח הארוך.

מה זה למעשה קידום אתרים אורגני

הכוונה בביטוי ‘קידום אתרים אורגני’ היא שמדובר בניסיון לקדם את האתר של העסק ולחשוף אותו לכמה שיותר אנשים ככל שניתן – אך בניגוד לקידומים מסוגים אחרים כאן מדובר על קידום טבעי יותר ומתמזג יותר מאשר דרכי הפרסום הנפוצות ברשת. המטרה הראשית של כל בעל עסק היא שכאשר מקלידים במנוע החיפוש את השירות או המוצר שהוא מציע, יגיעו הגולשים לאתר שלו. המטרה המשנית היא שזה יהיה באופן טבעי ולא מאולץ כדי שהלקוח הפוטנציאלי ירגיש שהוא בחר להגיע לשם ולא בגלל שהכריחו אותו ולא פחות חשוב מכך – שיהיה ממוקד בצורך שלו לקבל את השירות או את המוצר שלך – זו בדיוק המשמעות של קידום אתרים בקריות.

יותר חשיפות = יותר מכירות?

אפשר להתווכח עם הרבה מאוד דברים בעולם אבל בטח שאי אפשר להתווכח עם חוק המספרים הגדולים. ככל שתחשפו את עצמכם ליותר אנשים, ככל שיותר לקוחות יידעו על המוצר או השירות שלכם. ככל שתשווקו את העסק שלכם בצורה יותר אינטנסיבית כך תגדילו את כמות המכירות ובשורה התחתונה תרוויחו יותר כסף. אגב, קידום אתרים אורגני, ממש כמו פעולות שיווקיות מסוג אחר, אינו ממוקד רק בהבאת מסה של אנשים לצפות באתר שלך. דרכי השיווק הדיגיטליות המודרניות גם מסננות בדרך כזו או אחרת את האנשים הרלוונטיים אליכם. כך אנו מקבלים כמות כניסות מוגברת לאתר, אבל גם זוכים לכניסות איכותיות.

להקים את האתר זה טוב ויפה, לתפעל את האתר זה מה שחשוב באמת

הקמת האתר והכנסת התוכן לאתר היא רק הצעד הראשון בדרך לקידום האתר. מי שחושב שכאן מסתיימת העבודה טועה טעות מרה ובאופן מסוים אפשר להגיד דווקא הפוך – אחרי הקמת האתר העבודה האמיתית רק מתחילה. התפעול השוטף הוא העיקר, הוא זה שיקבע האם האתר יצליח או לא, האם האתר ישיג כניסות רבות או לא והאם החשיפה לאנשים הנכונים תגדל או תפחת.

תוכן עניינים

טיפים נוספים

Call Now Button