בניית אתרי אינטרנט

תוכן עניינים

מהי בניית אתרי אינטרנט ומה כלול בתהליך? האם ההבדל בין בניית אתר באופן ממוצע לבין בניית אתרים בוורדפרס באיכות גבוהה קשורה רק למיתוג החברה לבנייה אתרים, או שיש כאן גם עניין פונקציונלי? כיצד השפעתה של חברה לבניית אתרי אינטרנט באה לידי ביטוי בשטח? התשובה לכל השאלות הללו היא WORDPRESS. במילים אחרות, תבנית ייחודית לנוחותו ורווחתו של הלקוח, אשר יתרונה העיקרי – הקלות בה ניתן לקדם אתר מבוסס וורדפרס בגוגל. וורדפרס היא טכנולוגיה חדשנית המאפשרת, לראשונה בהיסטוריה, לבעל החברה לבניית אתרי אינטרנט לא לעדכן את האתר, כך שאתם לא תהיו תלויים בו. אתם, כבעלי העסק, יכולים לעדכן לבד את האתר שלכם על בסיס שם משתמש וסיסמה שיינתנו לכם מצדה של חברה המתמחה בבניית אתרי אינטרנט, על כל אחד מנציגיה, אשר בין היתר אמון על האתר שלכם.

תפקידיה של חברה אשר בתחום התמחותה בניית אתרי אינטרנט, בעידן הוורדפרס

תפקידה של חברה המתמחה בבניית אתרי אינטרנט מבוססי וורדפרס הוא בעיקר תחזוקתי, אבטחתי ועיצובי.
בתחום התחזוקה, אחראית החברה לכך שהשרת כמו גם האתר יחזיקו לאורך זמן, יתוחזקו, יתייצבו ויעמדו על תילם. דוגמאות של אתרים תוכלו לראות תיק עבודות בניית אתרים.
מבחינת אבטחה, אחראית החברה לשמירה על השרת בו מאוחסן האתר, ולהצבת מנגנוני אנטי ספאם מתוחכמים כנגד פריצות או גרימת נזק לאתרי החברה מכל סוג שהוא.
מבחינה עיצובית יש לחברה תפקיד מיוחד שכן וורדפרס היא טכנולוגיה ייחודית בה התוכן לחוד והעיצוב לחוד. נגמר העידן בו הייתם צריכים לדעת ששחור בשפת בניית אתרי אינטרנט הוא קוד #000000 ולבן הוא #FFFFFF. מהיום, אתם לא צריכים לדעת יותר שום קוד, כי החברה תעצב עבורכם הכל כחלק מחבילת בניית אתרי אינטרנט, ולכם רק יישאר ליהנות מהאתר המוגמר. יתרה מזאת, העדפתם לגייס בעל מקצוע, למשל איזשהו בוגר תואר עיצובי בשנקר או בבצלאל? החברה תצייד אותו בשם משתמש וסיסמה, בעזרתם הוא יוכלו לעדכן מאפיינים עיצוביים.

ולסיכום – יתרונות בניית אתרי אינטרנט בוורדפרס

עדכון עצמי של תכנים ולא דרך החברה.
עיצוב אתר נפרד מהתכנים – ניתן להביא מעצב מקצועי מבחוץ.
קידום קל בגוגל. האתר שלכם יזכה לצפיות מרובות ולקוחות פוטנציאלים רבים כתוצאה ישירה מההחלטה על כניסה לתהליך בניית אתרי אינטרנט בוורדפרס, פלטפורמת בניית אתרי אינטרנט של דור המחר.

תוכן עניינים

טיפים נוספים

חיפה

האם גם בתחום כמו מחשבים ואינטרנט צריך שיהיה קשר קרוב

קרא עוד »
Call Now Button