למה בניית אתר וורדפרס עדיפה

תוכן עניינים

אם אתם מכירים את האתרים שלנו אתם בטח יודעים כמה אנחנו אוהבים את המערכת וורדפרס, רוב הסיבות שבגללם אנחנו אוהבים אותה זה הקלות שבה אפשר לבנות כל אתר, בין אם זה אתר תדמית לעסק או אתרים גדולים ומסובכים, בנוסף, המערכת מגיעה ידידותית למנועי החיפוש השונים ועם אפשרויות לשדרג את האתר עם תוספים שונים, אף על פי שהמערכת כבר ידידותי למנועי החיפוש, ישנם תוספים חשובים שעוזרים לקידום האתרים במנועי החיפוש, הטוב מבניהם הוא התוסף יוסט SEO שעושה את עבודת הקידום למאוד פשוטה ונוחה, ציינו לכם כמה סיבות שבגללם כדאי לבנות אתר דווקא בחברה לבניית אתרי וורדפרס.

יתרונות בניית אתר וורדפרס

  • עיצוב – עיצוב אתר וורדפרס קל ונח מאוד לתפעול, ניתן לשנות תמונות רקע, גופנים, צבעים ועוד פשוט בלחיצת כפתור ללא השבתת האתר אפילו לדקה אחת, בנוסף ישנם המון תבניות שמגיעות עם עיצוב מוכן, זאת אומרת שמה שנשאר לכם זה רק לשנות את התמונות והכיתוב כדי להתאים אותו לאתר שלכם.
  • עלות – אתרי וורדפרס זולים בהרבה מאתרים במערכות אחרות, זאת בגלל קלות הבנייה שלהם וקלות העיצוב שלהם, המערכת עצמה לא עולה כסף כלל, אך ניתן לשפר אותה עם תוספים ותבניות שכן עולים.
  • קידום עם מערכת וורדפרס – כמו שציינו הקידום מאוד נח עם המערכת, אתרי הוורדפרס בכלל מאוד ידידותיים למנועי החיפוש, ועם הוספת התוספים הנכונים ניתן להגיע למקומות ראשונים אפילו במילות חיפוש הקשות ביותר.
  • תוספים בחינם או לא בחינם – לוורדפרס ישנם מגוון תוספים חינמיים שיכולים לפתור הרבה בעיות אבל גם ליצור אותם, בגלל זה חשוב לבחור את התוסף הנכון, איך עושים את זה? קוראים חוות דעת, בודקים מה הציון של התוסף וכמה אנשים רשמו את הציון ועוד.

וורדפרס מל מערכות ניהול אחרות

אין ספק שאם אתם רוצים לפתוח אתר עם מערכת ניהול, וורדפרס תתן לכם את התוצאה הטובה ביותר, כמו שאמרנו בין אם זה אתר גדול או אתר קטן, בין אם אתם רוצים לקדם את האתר ובין אם לא, ישנם המון אנשים ברשת שאולי חושבים שוורדפרס פחות טובה לקידום, אבל האמת היא בדיוק ההפך, דוגמה טובה שאני תמיד אוהב היא האתר של "דניאל" תוכלו לראות אותו במקום הראשון בביטוי החזק ביותר היום "קידום אתרים", אתר וורדפרס פשוט ונח לגלישה שמקודם בצורה מצוינת עם מערכת וורדפרס.

 

תוכן עניינים

טיפים נוספים

Call Now Button