שאלות נפוצות

שאלות נפוצות שיש ללקוחות שלנו וגם לבוני אתרים שרוצים לקבל טיפים קטנים לשיפור האתר שלהם, למדריך וורדפרס המלא לחצו
לעזרה לשאלות נוספות, או ללימוד בניית אתרים כנסו לאתר החדש שלנו, בניית אתר וורדפרס.

בדרך כלל שם הדומיין הוא השם של העסק שלכם באנגלית, כדאי מאוד ששם הדומיין יהיה קצת מ10 תווים, אם תבדקו בעולם השמות של האתרים הגדולים ביותר לא עולים על 10 תווים, אתרים כמו google, yahoo youtube ואתרים בישראל כמו: walla, ynet. שם הדומיין צריך להיות קליט. כיום הרבה בוני אתרים ומקדמי אתרים קונים דומיניים בעברית, הדבר העיקרי לקח הוא שדומיין בעברית קל יותר לקדם מדומיין באנגלית, לדוגמה אם האתר שלכם עוסק בדלתות כניסה ותרצו לקדם את הביטוי "דלתות כניסה" כמובן שיותר כדאי לקנות דומיין בשם "דלתות-כניסה.co.il" או משהו דומה במקרה והוא תפוס.

כדי שהאתר תדמית שלכם יראה מקצועי נצטרך ממכם כמה שיותר פרטים אודות העסק שלכם, למשל דף אודות יהיה חייב להיות מנוסח בצורה מקצועית ויעילה, כמו כן גם הפסקה הראשונה של דף הבית שהוא בעצם הדבר הראשון שהלקוח שלכם יראה.

ניתן וגם רצוי, לאחר שנעלה את האתר לאוויר כדאי מאוד שתעברו עליו, תבקשו ממנו לשנות לכם פרטים שתרצו לשנות או שתוסיפו דברים בעצכם שנראה לכם חסרים, תעדכנו את האתר מידי חודש, נוכל גם לעזור לכם ללמוד לערוך את האתר בעצמכם במערכת הנוחה ביותר היום לבניית אתרים-וורדפרס.

השאלה הזאת מאוד תלויה בכם, אם אתם רוצים רק בניית אתר ללא קידום, אין צורך שתעלו אליו מאמרים או שתשקיעו עבודה לאחר שסיימנו לבנות לכם את האתר, לעומת זאת אם רכשם גם קידום לאתר כמובן שתצטרכו עדכון שותך של מאמרים, תמונות סרטונים ועוד, פה אנחנו נכנסים לתמונה ואנחנו נעשה זאת, הסטודיו שלנו עובד עם אנשי מקצוע ועורכי מאמרים מקצועיים שמספקים לנו את תוכן האתר.
קשה מאוד להגדיר, עלות האתר תלויה בכמה פרמטרים משתנים, כדי שנבנה לכם הצעת מחיר מסודרת התקשרו אלינו ופרטו לנו מה תרצו באתר שלכם, כמו מספר הדפים? האם תרצו תוכן באתר שאותו אנחנו נרשום או אתם? תרצו קידום בגוגל לאתר או רק בנייה?
Call Now Button